Style Switcher (7.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Path
sr: Путања
