Style Switcher (7.x-2.0-beta2) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: Style
bs: Stil
