Style Switcher (7.x-2.0-beta2) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Global settings
vi: Thiết đặt toàn cục

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Add style
vi: Thêm kiểu

en: Enable !title
vi: Bật !title

en: Set !title as default
vi: Đặt !title làm mặc định
