Style Switcher (7.x-2.0-beta3) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Path
el: Διαδρομή

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Style
el: Στυλ

en: Add style
el: Προσθήκη στυλ

en: Enable !title
el: Ενεργοποίηση !title

en: Set !title as default
el: Ορισμός του !title ως προεπιλογή
