Style Switcher (7.x-2.0-beta3) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Path
he: מיקום

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Style
he: סגנון

en: Add style
he: הוסף סגנון
