Style Switcher (7.x-2.0-beta3) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Title
hi: शीर्षक

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Path
hi: मार्ग

en: Global settings
hi: वैश्विक सेटिंग्स

en: Style
hi: अंदाज

en: Enable !title
hi: !title सक्षम करें

en: Set !title as default
hi: निर्धारित करें !title को  डिफ़ॉल्ट के रूप में
