Style Switcher (7.x-2.0-beta3) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Path
mn: Зам

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо
