Style Switcher (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Path
hu: Útvonal

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Style
hu: Stílus

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
hu: A programok által használt név csak kisbetűket, számokat és aláhúzást tartalmazhat.

en: Add style
hu: Stílus hozzáadása

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hu: Egy egyedi, programok által használt név. Csak kisbetűt, számot és aláhúzást tartalmazhat.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
hu: A programok által használt névnek egyedinek kell lennie.

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
hu: Ez a programok által használt név már használatban van, ezért másikat kell választani.

en: Enable !title
hu: !title engedélyezése

en: Set !title as default
hu: !title beállítása alapértelmezés szerintinek

en: Weight for @label
hu: @label súlya
