Style Switcher (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Path
hy: Ուղի

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
hy: Մեքենայի ընթեռնելի անվանումը կարող է պարունակել միայն փոքրատառ տառեր, թվեր, եւ ընդգծում:

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hy: Եզակի մեքենայի ընթեռնելի անվանում:Կարող է պարունակել միայն փոքրատառ տառեր, թվեր, և ընդգծում:

en: The machine-readable name must contain unique characters.
hy: Մեքենայաընթեռնելի անունը պետք է պարունակի յուրահատուկ նիշեր:

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
hy: Մեքենայաընթեռնելի անունը արդեն զբաղված է: Այն պետք է լինի եզակի:

en: Enable !title
hy: Ակտիվացնել !title

en: Set !title as default
hy: !title դնել լռելյայն արժեք
