Style Switcher (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Title
ja: タイトル

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Path
ja: パス

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Style
ja: スタイル

en: Machine-readable name
ja: システム内部名称

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ja: システム内部名称は、英小文字、数字、アンダーバー(_)だけを利用してください。

en: Add style
ja: スタイルの追加

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
ja: 固有のシステム内部名称。半角英数字とアンダースコアのみ利用できます。

en: The machine-readable name must contain unique characters.
ja: システム内部名称にはTokenで置き換えられないオリジナルな文字列が含まれている必要があります。

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ja: このシステム内部名称は既に利用されています。固有の名前を指定してください。

en: Enable !title
ja: !title を有効にする

en: Set !title as default
ja: !title をデフォルトに指定する
