Style Switcher (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Path
lt: Kelias

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Style
lt: Stilius

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Add style
lt: Pridėti stilių

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas tekstas. Gali būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būt unikalus.

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
lt: Toks mašinoms suprantamas pavadinimas jau naudojamas. Jis turi būt unikalus.
