Style Switcher (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Title
ro: Titlu

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Path
ro: Cale

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Style
ro: Stil

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ro: Numele lizibil de computer poate conţine doar litere mici, numere şi liniuţe de subliniere (underscores).

en: Add style
ro: Adăugare stil

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
ro: Un nume citibil-mașină unic. Poate conține doar litere minuscule, numere și liniuțe de subliniere.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
ro: Numele descifrabil de calculator trebuie să conţină caractere unice.

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ro: Numele descifrabil de calculator este deja utilizat. Acesta trebuie să fie unic.

en: Enable !title
ro: Activare !title
