Style Switcher (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Title
th: หัวข้อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Machine-readable name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
th: ชื่อสำหรับอ้างอิงต้องประกอบด้วยตัวอักษรตัวเล็ก ตัวเลข และสัญประกาศ (_)

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
th: ชื่อสำหรับอ้างอิงที่ไม่ซ้ำ ประกอบด้วยตัวอักษรตัวเล็ก ตัวเลข และสัญประกาศ (_) เท่านั้น

en: The machine-readable name must contain unique characters.
th: ชื่อสำหรับอ้างอิงต้องประกอบด้วยตัวอักษรเฉพาะ

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
th: ชื่อสำหรับอ้างอิงนี้ถูกใช้แล้ว ชื่อนี้ต้องไม่ซ้ำ

en: Enable !title
th: เปิดใช้งาน !title

en: Set !title as default
th: กำหนด !title เป็นค่าเริ่มต้น
