Style Switcher (7.x-2.1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Title
mg: Lohateny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao
