Style Switcher (7.x-2.2) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Path
ar: المسار

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Style
ar: نمط

en: Add style
ar: إضافة نمط

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
ar: اسم فريد مقروء من طرف الجهاز. يمكن أن يحتوي فقط على أحرف لاتينية صغيرة وأرقام وشرطات سفلية.

en: Enable !title
ar: تفعيل  !title

en: Set !title as default
ar: جعل  !title هو الافتراضي
