Style Switcher (7.x-2.2) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Add style
jv: Tambah gagrag

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
jv: Jeneng kewaca-mesin unik. Namung kudu ngandhut huruf cilik, angka lan garis ngisor.

en: Enable !title
jv: Uripana !title

en: Set !title as default
jv: Setèl !title dadi gawan
