Style Switcher (7.x-2.2) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Add style
km: បន្ថែម​រចនាប័ទ្ម​

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​ដែល​មាន​តែ​មួយ​គត់ ។ អាច​មាន​អក្សរ​តូច លេខ និង​សញ្ញា (_) តែប៉ុណ្ណោះ ។

en: Enable !title
km: បើក !title

en: Set !title as default
km: កំណត់ !title ជា​លំនាំ​ដើម
