Style Switcher (7.x-2.2) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Title
pt: Título

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar

en: Default
pt: Padrão

en: Path
pt: Caminho

en: Global settings
pt: Configurações globais

en: Style
pt: Estilo

en: Add style
pt: Adicionar estilo

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
pt: Um nome de máquina exclusivo. Pode conter apenas letras minúsculas, números e sublinhado.

en: Enable !title
pt: Habilitar !title

en: Set !title as default
pt: Definir !title como padrão
