Style Switcher (7.x-2.2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke
