Style Switcher (7.x-2.2) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Path
sl: Pot

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve
