Style Switcher (7.x-2.3) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Path
lv: Ceļš

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Style
lv: Stils

en: Add style
lv: Pievienot stilu

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Unikāls, mašīnlasāms nosakums, kas drīkst iekļaut tikkai apakšējā reģistra rakstzīmes, skaitļus un zilbjdales.

en: Enable !title
lv: Iespējot !title

en: Set !title as default
lv: Iestatīt !title kā noklusējumu
