Style Switcher (7.x-2.3) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Path
sq: Pozicioni

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Add style
sq: Shto stil
