Subdomain (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Default
ast: Predefiníu

en: Term name
ast: Nome del términu

en: Mode
ast: Mou

en: General
ast: Xeneral

en: Other
ast: Otru

en: Filters
ast: Filtros
