Subdomain (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Term name
km: ឈ្មោះ​របស់​ពាក្យ

en: Mode
km: របៀប​

en: General
km: ទូទៅ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Filters
km: តម្រង

en: Taxonomy vocabulary
km: វាក្យសព្ទ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Content type name
km: ឈ្មោះ​ប្រភេទ​មាតិកា
