Subdomain (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Term name
lv: Termina nosaukums

en: Mode
lv: Režīms

en: General
lv: Galvenie

en: Other
lv: Cits

en: Select a view
lv: Izvēlēties skatu

en: Tools
lv: Rīki

en: Filters
lv: Filtri

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Taxonomy vocabulary
lv: Taksonomijas vārdnīca

en: Content type name
lv: Nosaukums satura veidam
