Subdomain (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: Term name
sv: Termens namn

en: Mode
sv: Läge

en: Group name
sv: Gruppnamn

en: General
sv: Allmän

en: Other
sv: Övriga

en: Select a view
sv: Välj en vy

en: Tools
sv: Verktyg

en: Filters
sv: Filtrering

en: User name
sv: Användarnamn

en: Automatic
sv: Automatisk

en: Taxonomy vocabulary
sv: Vokabulär för taxonomi

en: Select a vocabulary
sv: Välj ett vokabulär

en: Content type name
sv: Namn för innehållstyp
