Subdomain (7.x-2.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: User name
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Automatic
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ
