Subdomain (7.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Mode
ku: جۆر

en: General
ku: گشتی

en: Other
ku: هیتر

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Taxonomy vocabulary
ku: وشەگەلی پۆلێن

en: Content type name
ku: ناوی جۆری ناوەڕۆک
