Subdomain (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Term name
cs: Název termínu

en: Mode
cs: Režim

en: Group name
cs: Název skupiny

en: General
cs: Obecné

en: Other
cs: Jiné

en: Select a view
cs: Vybrat pohled

en: Tools
cs: Nástroje

en: Filters
cs: Filtry

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Automatic
cs: Automatické

en: Taxonomy vocabulary
cs: Slovník kategorií

en: Content type name
cs: Název typu obsahu
