Subdomain (7.x-2.0-beta1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Default
de: Vorgabe

en: Term name
de: Begriff

en: Mode
de: Modus

en: Group name
de: Gruppen-Name

en: General
de: Allgemein

en: Other
de: Sonstige

en: Select a view
de: Ansicht auswählen

en: Tools
de: Werkzeuge

en: Filters
de: Filterkriterien

en: User name
de: Benutzername

en: Automatic
de: Automatisch

en: Taxonomy vocabulary
de: Taxonomie-Vokabular

en: Select a vocabulary
de: Ein Vokabular auswählen.

en: Content type name
de: Inhaltstyp-Name
