Subdomain (7.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Term name
fa: نام اصطلاح

en: Mode
fa: روش

en: General
fa: عمومی

en: Other
fa: دیگر

en: Select a view
fa: یک نما انتخاب کنید

en: Tools
fa: ابزارها

en: Filters
fa: فیلترها

en: Content type name
fa: نام نوع محتوا
