Subdomain (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Default
hr: Zadano

en: Term name
hr: Naziv pojma

en: Mode
hr: Režim (Mode)

en: General
hr: Općenito

en: Other
hr: Ostalo

en: Select a view
hr: Odaberi pogled

en: Tools
hr: Alati

en: Filters
hr: Filteri

en: Taxonomy vocabulary
hr: Rječnik taksonomije
