Subdomain (7.x-2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Default
kk: Стандартты

en: Term name
kk: Термин аты

en: Mode
kk: күй

en: General
kk: Басты

en: Other
kk: Басқа

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Taxonomy vocabulary
kk: Таксономиялық сөздігі
