Subdomain (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Default
sq: E prezgjedhur

en: Term name
sq: Emri i termit

en: Mode
sq: Modaliteti

en: Other
sq: Tjetër

en: Filters
sq: Filtrat
