Subdomain (7.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Mode
az: Rejim

en: General
az: Əsas

en: Other
az: Digər

en: Tools
az: Alətlər

en: Filters
az: Filtrlər

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Taxonomy vocabulary
az: Taksonomiya lüğəti

en: Use default
az: Defolt istifadə edin

en: Content type name
az: Məzmun növünün adı
