Subdomain (7.x-2.0-beta2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Term name
el: Όνομα όρου

en: Mode
el: Τρόπος

en: General
el: Γενικά

en: Other
el: Άλλο

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Filters
el: Φίλτρα

en: 404 Not Found
el: 404 Δε βρέθηκε

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Taxonomy vocabulary
el: Λεξιλόγιο ταξινομίας

en: Use default
el: Χρήση προεπιλογής

en: Content type name
el: Όνομα τύπου περιεχομένου
