Subdomain (7.x-2.0-beta2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Term name
eu: Termino izena

en: Mode
eu: Modoa

en: Group name
eu: Talde izena

en: General
eu: Orokorra

en: Other
eu: Bestea

en: Tools
eu: Tresnak

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Taxonomy vocabulary
eu: Taxonomia hiztegia

en: Use default
eu: Erabili lehenetsia

en: Content type name
eu: Eduki motaren izena
