Subdomain (7.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Term name
fi: Termin nimi

en: Mode
fi: Tila

en: Group name
fi: Ryhmän nimi

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Other
fi: Muu

en: Tools
fi: Työkalut

en: Filters
fi: Suodattimet

en: 301 Moved Permanently
fi: 301 Pysyvästi siirretty

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Drupal path
fi: Drupal-polku

en: Taxonomy vocabulary
fi: Luokittelusanasto

en: Use default
fi: Käytä oletusarvoa

en: Select a vocabulary
fi: Valitse sanasto

en: Content type name
fi: Sisältötyypin nimi
