Subdomain (7.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Term name
he: שם הסיווג

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Group name
he: שם קבוצת המודעות

en: General
he: כללי

en: Other
he: אחר

en: Tools
he: כלים

en: Filters
he: מסננים

en: 404 Not Found
he: 404 לא נמצא

en: User name
he: שם משתמש

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Subdomain
he: תחום משנה

en: Taxonomy vocabulary
he: מילון טקסונומי

en: Use default
he: השתמש בברירת המחדל

en: Content type name
he: שם סוג תוכן

en: Edit subdomains
he: עריכת סאב דומיינים

en: Edit subdomain for records user user has access to
he: עריכת סאב דומיין עבור רשומות שיש למשתמש/ת הרשאת גישה אליהן

en: 403 Forbidden
he: 403 הגישה אסורה
