Subdomain (7.x-2.0-beta2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Term name
jv: Jeneng term

en: General
jv: Umum

en: Other
jv: Liyané

en: Taxonomy vocabulary
jv: Taksonomi vokabulari

en: Content type name
jv: Jeneng tipe konten
