Subdomain (7.x-2.0-beta2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: General
ka: ზოგადი

en: Other
ka: სხვა

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Filters
ka: ფილტრები

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი
