Subdomain (7.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Term name
ro: Numele termenului

en: Mode
ro: Mod

en: Other
ro: Altele

en: Tools
ro: Instrumente

en: Filters
ro: Filtre

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Automatic
ro: Automat

en: Taxonomy vocabulary
ro: Vocabular taxonomie

en: Use default
ro: Folosire implicită

en: Content type name
ro: Numele tipului de conţinut
