Subdomain (7.x-2.0-beta2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Mode
th: รูปแบบ

en: General
th: ทั่วไป

en: Other
th: อื่นๆ

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Taxonomy vocabulary
th: คำศัพท์จำแนกประเภท

en: Use default
th: ใช้ค่าเริ่มต้น
