Subdomain (7.x-2.0-beta2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Term name
vi: Tên từ liệu

en: Mode
vi: Chế độ

en: Group name
vi: Tên nhóm

en: General
vi: Tổng quát

en: Other
vi: Khác

en: Tools
vi: Các công cụ

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: User name
vi: Tên người dùng

en: Automatic
vi: Tự động

en: Taxonomy vocabulary
vi: Phân nhóm

en: Use default
vi: Sử dụng mặc định

en: Content type name
vi: Tên kiểu nội dung
