Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Update
am: አዘምን

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Use default
am: ነባሪውን ተጠቀም
