Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Update
bg: Промени

en: Term name
bg: Термин

en: Mode
bg: Режим

en: General
bg: Общи

en: Other
bg: Други

en: Filters
bg: Филтри

en: Taxonomy vocabulary
bg: Речник от таксономията
