Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Update
ca: Actualitza

en: Term name
ca: Nom del terme

en: Group name
ca: Nom del grup

en: Other
ca: Altres

en: Tools
ca: Eines

en: Filters
ca: Filtres

en: 301 Moved Permanently
ca: 301 Mogut permanentment

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Taxonomy vocabulary
ca: Vocabulari de la taxonomia

en: Use default
ca: Fes servir els predeterminats

en: Content type name
ca: Nom del tipus de contingut

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
