Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Update
cy: Diweddaru

en: Term name
cy: Enw term

en: Mode
cy: Modd

en: General
cy: Cyffredinol

en: Other
cy: Arall

en: Tools
cy: Arfau

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Use default
cy: Defnyddio rhagosod
