Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Term name
eo: Termina nomo

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Other
eo: Alia

en: Filters
eo: Filtroj

en: Use default
eo: Uzu la defaŭlton
