Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Update
es: Actualizar

en: Term name
es: Nombre del término

en: Mode
es: Modo

en: Group name
es: Nombre del grupo

en: Other
es: Otro(s)

en: Tools
es: Herramientas

en: Filters
es: Filtros

en: Blacklist
es: Lista negra

en: 301 Moved Permanently
es: 301 Movido permanentemente

en: 404 Not Found
es: 404 No encontrado

en: User name
es: Nombre de usuario

en: Automatic
es: Automático

en: Drupal path
es: Ruta en Drupal

en: Taxonomy vocabulary
es: Vocabulario de taxonomía

en: Use default
es: Usar predefinido

en: Select a vocabulary
es: Seleccione un vocabulario

en: Content type name
es: Nombre de tipo de contenido

en: File URL
es: URL del archivo

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
es: Se ha producido un error al procesar @operation con los argumentos : @args
